روح الله محموديان
مشخصات فردي
ويژگيهاي من

مشخصه اخلاقي: پر رو
رنگ مو: مشكي
رنگ چشم: قهوه اي
تناسب اندام: چاق
رابطه با سيگار: نمي كشم
قيافه: زشت
رنگ پوست: سبزه
بيني: كوچك
غيرقابل تحمل: دختر
علايق من

از نگاه ديگران
فرستنده : *:-)*   يكشنبه 92/8/5
*:-)*
سلام
شايد فکر کنيد گفته‌هاي آن کاملاً غيرعقلاني است ولي چيزي را که مي‌بينيد نمي‌توان انکار کرد!! شايد نتيجه آن، فقط و فقط حاصل انرژي مثبت ميليونها آدمي باشه که انرژيشون رو بدرقه اين نامه کرده‌اند...
اين نامه از روي شانش براي خوش شانسي شما فرستاده شده است. نسخه اصلي عليرغم اينکه مدعي مي‌شوند در کشور انگلستان مي‌باشد در ونزوئلا نزد يک دختر دانشجو که نامش مارياست مي‌باشد و ارسال کننده اصلي آن هم ماريا مي‌باشد و اين نامه توسط يکي از مهندسين ايراني که در يکي از پروژه‌هاي شرکت هاي ايراني كه در آنجا مشغول به کار بود به صورت اتفاقي در يک ايميل کاري از دوست و همکار ونزوئلائيش دريافت شد و او نيز به همه دوستان خود که تعداد زيادي از آنها نيز در ايران بودند ارسال کرد و دوست به دوست به دست شما رسيده است.
اين نامه تا کنون طبق اخبار رسمي مايکروسافت، از 15 ماه گذشته تا کنون 49 بار در دنيا به 9 زبان چرخيده است. و افرادي که نامشان در اين نامه هستند همه داراي هويت واقعي مي‌باشند.
شانس براي شما فرستاده شده است. شايد در دور بعد، نام شما هم به عنوان يکي از اين افراد در اين نامه قيد شود. ظرف مدت کمتر از سه روز پس از دريافت اين نامه اخبار خوشي را دريافت خواهيد نمود.
اين شوخي نيست.
اين اتفاق براي شما هم خواهد افتاد به شرط آنکه شما هم به نوبه خود آن را براي ديگران، حداقل براي همه دوستانتان ارسال نماييد.
حتما 20 کپي بفرستيد و ببينيد که ظرف مدت 4 روز چه اتفاقي مي‌افتد.
بخوانيد و فقط پاک نکنيد.
انتخاب با شماست!!!
كافيست ايمان داشته باشيد!
" متن نامه "
به نام صاحب شانس (همكار گرامي)
"دوست من، با نگاه به اين نامه شما ابتدا به ياد خالق عشق باشيد و اين نامه را زماني که دريافت مي‌کنيد به آنچه دوست داريد دست پيدا خواهيد کرد. فکر کنيد و کسي را که دوست داريد و ميدانيد گرفتار است با قلبتان برايش دعا کنيد تا مشکلات او از طرف خداوند به واسطه شما حل گردد و بعد يک اتفاقي که انتظارش را مي‌کشيد و حتي تصورش را نمي‌کنيد برايتان اتفاق خواهد افتاد.
با دعا براي آن دوست، برکت بيشتر براي شما خواهد رسيد!
اين يک راز است... راز بقاء انرژي... رازي که در فيزيک و متافيزيک به قانون بقاء انرژي شهرت يافته است
فرستنده : راشد خدايي   سه شنبه 91/9/21
راشد خدايي
دونکته مهم
تناسب اندام: چاق ...خيلي حال بهم زني!
آدرس: اتابك سيتي ....خيلي جاي خوبيه!
فرستنده : شبستان   شنبه 91/4/31
شبستان
سلام موفق باشي ، برادر خوش اخلاق !!!
    صفحه 1 از 2 ( 4 نظر)  < 1 2 >  
مشخصات
روح الله محموديان
وبلاگ : معرفي برترين وبلاگ هاي پارسي بلاگ
پارسي يار : معرفي *وبلاگ برتر*
روح الله محموديان

نام: روح الله محموديان
نام مستعار: فرهاد تصوير
جنسيت: مرد
استان محل سكونت: تهران
شهر: تهران
آدرس: اتابك سيتي
زبان: فارسي
تاريخ عضويت: 89/11/19
سن وبلاگ : 10 سال و 2 ماه و 8 روز
وزن: 65
قد: 165

لينك مورد علاقه: ammar19.parsiblog.com

درباره خودم: بر آن شديم تا در آخر هر فصل برترين وبلاگ ها را معرفي كنيم ** البته فقط در پارسي بلاگ ** شماره همراه وبلاگ برتر 09128430082 جهت اعلام اعتراض به نتايج ** ايميل: farhadtasvir@gmail.com ** از داورهاي دوره هاي قبل كمال تشكر و امتنان را داريم ** وبلاگ نويس گرامي قطعاً شما نيز جزء بهترين ها هستيد ولي نظر داورها اين طور رقم خورده ** پيروز باشيد


ParsiBlog.com ® © 2010